Skip to content

Zaļie principi un zemūdens akmeņi ES publiskā finansējuma izmantošanā

Noslēdzot Vides interešu aizstāvības gadu, biedrība “Zaļā brīvība” ar prieku aicina piedalīties vebinārā ‘Zaļie principi un zemūdens akmeņi ES publiskā finansējuma izmantošanā’, kas notiks 28. novembrī plkst. 10:00-11:30 tiešsaistē.  

Vebināra laikā iepazīstināsim ar to, kāds Eiropas Savienības (ES) publiskais finansējums ir pieejams Latvijas attīstībai jau šobrīd, veidosim kopskatu tam, kādi ir ‘zaļie principi’ publiskā finansējuma izlietošanā, kā arī vērtēsim to, cik efektīvi šis finansējums tiek apgūts šobrīd, ņemot transporta sektoru kā nozares piemēru. Papildu tam, Jūs uzzināsiet kā katrs no mums var iesaistīties šajos procesos un Latvijas klimata politikas veidošanā, lai palīdzētu finansēm nokļūt ‘pareizajās rokās’ un to, kā būt pilsoniski aktīviem savās kopienās. Šī pasākuma laikā mēs arī atskatīsimies uz “Zaļās brīvības” pieredzi šogad – Vides interešu aizstāvības gadā. 

Uz kādiem principiem jābalsta finansējuma apgūšana, lai investīcijas būtu tiešām ilgtspējīgas? Kādas atziņas mēs varam gūt no jau esošajiem projektiem? To uzzināsi, piedaloties mūsu vebinārā. 

Runātāji:  

Maksis Apinis, biedrības “Zaļā brīvība” enerģētikas pārejas un ES fondu eksperts 

Kārlis Mendziņš, SIA “ELEPORT Latvija” vadītājs, biedrības “Zaļā brīvība” eksperts 

Liene Krauja, biedrības “Zaļa brīvība” klimata pārmaiņu un enerģētikas eksperte 

Valters Kinna, biedrība ”Zaļā brīvība” bioloģiskās daudzveidības eksperts 

Pasākumu vadīs:  

Ariana Apine, biedrības “Zaļā brīvība” ilgtspējas eksperte, projektu vadītāja 

Vebināra ilgums – 1,5 h. 

Dalība bez maksas, vebinārs norisināsies Zoom platformā.  

Lai saņemtu saiti uz pasākumu, lūdzam reģistrēties šeit: https://ej.uz/e6g3 līdz 27. novembrim. 

Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Savienības finansēta projekta Pilsoņu observatorija Zaļā kursa finansēšanai un Eiropas Klimata iniciatīvas (EUKI) finansēta projekta Pretim klimatneitrālai ES: efektīvs ES fondu pielietojums atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *