Skip to content

“Zaļais barometrs” un domubiedri aicina sabiedrību piedalīties Eiropas parlamenta vēlēšanās

Latvijas vides organizāciju iniciatīva “Zaļais barometrs” kopā ar domubiedriem no radošajām un kultūras industrijām, kā arī citu jomu pārstāvjiem, aicina sabiedrību piedalīties Eiropas parlamenta vēlēšanās, lai veicinātu demokrātiju, ilgtspējīgu attīstību un vides aizsardzību. 

No šodienas “Zaļais barometrs” sāk video sēriju, kuras laikā vides, radošo industriju un citu jomu pārstāvji aicinās piedalīties Eiropas parlamenta vēlēšanās. Iniciatīvai ir pievienojusies horeogrāfe Kristīne Brīniņa, aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane, satura radītājs Edgars Frešs, Schwenk-Latvija valdes locekle Evita Goša, žurnāliste Eva Johansone, dizainere Rūta Jumīte, aktieris Jānis Kronis, biedrības “Puse Latvijas” dibinātājs Jānis Nicmanis, izdevniecības “Liels un mazs” vadītāja Alīse Nīgale, tulkotāja Māra Poļakova, improvizators Valdis Sils, žurnālists Lauris Zalāns un citi. Video būs vērojami “Zaļā Barometra”, “Zaļā brīvība” sociālo mediju kontos, kā arī pārējo nevalstisko vides NVO kontos.

Atgādinām, ka “Zaļais barometrs” priekšvēlēšanu periodā laida klajā Zaļo manifestu, kurā tika uzsvērti svarīgākie mērķi vides, dabas un klimata politikā. Tam sekoja partiju izvērtējums, ar kuru var iepazīties www.zalais-barometrs.lv un Zaļā grila debates, kurās tika iekļautas politiskās partijas ar vislielāko sagaidāmo sabiedrības atbalstu. 

“Zaļais barometrs” ir vides organizāciju iniciatīva, kurā ir apvienojies Latvijas Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Pasaules Dabas Fonds, biedrība “Zaļā brīvība” un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija.  

Mājaslapa: www.zalais-barometrs.lv
Facebook: Zaļais Barometrs
Twitter: @ZalaisBarometrs
Instagram: @ZalaisBarometrs

Zemāk apskatāmi Zaļā barometra vērtējumi Eiropas parlamenta partiju kandidātiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *