Temati

Video

Esam Sarunu festivāls LAMPA. Nāc uz LAPAS telti! Tikko sākās Diskusija par globālās attīstības mītiem. #M4Dproject

Posted by Zaļā brīvība on Piektdiena, 2017. gada 30. jūnijs
Kozela Freizere par godīgo tirdzniecību

Godīgā tirdzniecība nozīmē, ka strādnieki saņem samērīgas algas, tiek domāts par kopienas attīstību un labklājību, un par vides aizsardzību. Produktus, kas ražoti šādā veidā (piemēram, tropiskos augļus, kakao, šokolādi, kafiju) mēs varam atpazīt pēc "Fair Trade" marķējuma uz iepakojuma.Pirms pāris nedēļām pie mums viesojās Kozela Freizere no Karību salām. Viņa pārstāv mazos uzņēmumus, kas audzē tropiskos augļus saskaņā ar godīgās tirdzniecības sertifikācijas prasībām.Mēs, Zaļā brīvība, vēlamies vairāk godīgās tirdzniecības produktu Latvijas veikalos. Ja to vēlies arī tu, paraksti vēstuli Latvijas lielveikaliem: http://www.zalabriviba.lv/jaunumi/vairak-godigas-tirdzniecibas-produktu-latvija/Aicini arī savus draugus parakstīt vēstuli! Dalies ar video!#GodīgāTirdzniecība #MakeFruitFair #FairTrade

Posted by Zaļā brīvība on Otrdiena, 2017. gada 21. marts
Lēta pārtika

Gribējāt lētas cenas? Tad rēķinieties ar zemām algām, cilvēktiesību pārkāpumiem un degradētu vidi.

Posted by Zaļā brīvība on Pirmdiena, 2017. gada 27. februāris

Ziņas

Bibliotēka

“Zaļās brīvības” bibliotēkā (agrāk pazīstama kā Zaļā bibliotēka) ir grāmatas, periodiskie izdevumi, visādi citi papīri, elektroniskie izdevumi un videokasetes par dažādiem vides aizsardzības un ar to saistītiem jautājumiem. Šeit var atrast materiālus par bioloģiju, ekoloģiju, dabas aizsardzību, bioloģisko daudzveidību, vides politiku un likumdošanu, ilgtspējīgu attīstību, enerģiju, cilvēkapmetnēm, transportu, ainavām, būvniecību, mežiem, ūdeni, atkritumiem, piesārņojumu, lauksaimniecību, pārtiku, gēnu inženieriju, vides veselību, vides izglītību, vides un alternatīvo ekonomiku, filosofiju, feminismu, kultūru, socioloģiju, politiku, vēsturi, masu mēdijiem utt. Mēs vēlamies saviem lasītājiem piedāvāt kvalitatīvu literatūru, kas citur Latvijā bieži vien nav pieejama.

Ar bibliotēkas fondiem ir iespējams gan strādāt uz vietas, gan arī ņemt tos līdzi uz mājām. Lai pierakstītos, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Ja vēlaties apmeklēt bibliotēku, rakstiet uz e-pastu zeme@latnet.lv vai zvaniet uz tālruni 25157457, lai varam sarunāt tikšanos.

No centra uz ZB var doties ar 5. trolejbusu vai 4., 21., 38., 39., 46. autobusu līdz Ļermontova vai Nometņu ielas pieturai. Mēs tagad mitināmies Lapu un Ormaņu ielas stūrī, kādu 10 minūšu gājiena attālumā no Āgenskalna tirgus.

Ir kādi jautājumi? Rakstiet!