Skip to content

Biedrība “Zaļā brīvība” aicina aktīvistus, ekspertus, organizāciju pārstāvjus, kas darbojas vai ir ieinteresēti enerģētikas nozares attīstībā Latvijā uz satikšanos 26. aprīlī no plkst. 10:00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja konferenču zālē, lai uzzinātu un piedalītos diskusijā par:

  • Aktualitātēm enerģētikas un klimata politikā Latvijā (Krista Pētersone, biedrība “Zaļā brīvība”)
  • Esošajām interešu aizstāvības iespējām un partnerības principu ES fondu izlietojumā (Lilija Apine, biedrība “Zaļā brīvība”)
  • ES fondos iecerēto enerģētikas jomā – potenciāls labiem un ne tik labiem projektiem (Dr. Dzintars Jaunzems, Latvijas Bankas Padomnieks enerģētikas un klimata jomā, RTU VASSI mācībspēks)
  • Interešu aizstāvības “knifiem”, pārvarot formālās barjeras, Polish Green Network pieredzi (angļu valodā) (Krzysztof Mrozek, PGN/CEE Bankwatch Network)

Kā arī dalītos ar savu pieredzi un kopā ar citiem apspriestu sabiedrības līdzdalības problēmas enerģētikas nozares kontekstā un baudītu tēju vai kafiju, tīklojoties nepiespiestā atmosfērā.

Pasākums veltīts gan aktualitāšu pārrunāšanai saistībā ar iecerētajām ES fondu investīcijām enerģētikā (energoefektivitāte, atjaunīgie energoresursi), gan lai vairotu mūsu kapacitāti interešu aizstāvībā.

Kad: 26.04.2023 no plkst. 10.00 – 13.00 

Kur: Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejā, Ukrainas neatkarības ielā 1, Rīgā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Lai pieteiktos uz pasākumu, aicinām aizpildīt reģistrācijas anketu līdz 2023. gada 19. aprīlim.

Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Klimata iniciatīvas (EUKI) finansēta projekta Vietējā līmeņa enerģētikas pārejas līderi nākamajai paaudzei un LIFE Programmas finansēta projekta LIFE RegENERate: Reģionu mobilizēšana enerģētikas pārkārtošanai un transformējošiem NEKP, un ar Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu. 

Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo biedrības “Zaļā brīvība” uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Vācijas federālās Ekonomikas un klimata politikas ministrijas (BMWK) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne BMWK nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.  

Uzziņām:

lilija@zalabriviba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *