Skip to content

Pasākums//Demokrātijas festivālā šogad aktualizēti vides temati

29. jūlijā pulksten 12:15 “Zaļā brīvība” organizēs stāstījumu “Kas ir enerģijas demokrātija?”. Par enerģētikas neatkarības principiem, energokopienām, kā arī par enerģijas pieejamības un nabadzības mazināšanas aspektiem stāstīs Zaļās brīvības biedrs un Rīgas Tehniskās Universitātes pētnieks Miķelis Dzikēvičs.  Festivāla dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par enerģijas tēmu, no jauna izvērtēt savu pieredzi, kā arī neformālā gaisotnē uzdot jautājumus un par tiem diskutēt.

Tāpat kā iepriekšējos gados festivālu atklās sarunu vakars “Demokrātijas kafejnīca”, kurā apmeklētāji pēc nejaušības principa tiks sēdināti pie galdiņiem, lai kāda slepenā viesa vadībā risinātu sabiedrībā aktuālas tēmas. Būs izrāde “Deķis”, kas radīta pēc Latvijas Satversmes motīviem, foruma teātris, kas ļaus pašiem apmeklētājiem uzvest nelielas etīdes, lai meklētu risinājumus dažādām ikdienas situācijām. Būs demokrātijas spēles, diskusijas, pikniks, dzīvā bibliotēka, un darbosies mantu maiņas punkts. Neiztrūks arī kritiskās nots – festivālā tiks izspēlēta tiesas prāva, kur uz apsūdzēto sola tiks sēdināta demokrātija. Būs dažādas darbnīcas un aktivitātes bērniem. Noslēgumā paredzēta kopīga izkustēšanās Demokrātijas  diskotēkā.

Vairāk par festivālu: www.demokratijasfestivals.lv

Savukārt biedrības “Zaļā brīvība” festivāla aktivitātēm varēs sekot līdzi sociālajos tīklos Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *