Skip to content

Konkurss: Mantots ir vērtīgs!

Ja Tavā garderobē ir kāds mantots vai ilgi kalpojošs apģērbs, tam noteikti ir savs stāsts – par to, kā tas nonācis pie Tevis, kādos notikumos bijis kopā ar Tevi un kādas atmiņas nes sev līdz. Padalies ar šo stāstu, piedaloties foto stāstu konkursā! Balvās – apģērbs vai dizaina pakalpojums no Latvijas ilgtspējīgas modes zīmoliem!

Kas Tev jādara?

  1. Līdz 2019.gada 17.novembrim publicē savu foto stāstu savā Facebook vai/ un Instagram profilā, lietojot tēmturi #mantotsirvertigs un iekļaujot (tag) Zaļo brīvību, lai mums ir viegli atrast Tavu pieteikumu konkursam! Šai ziņai ir jābūt redzamai ikvienam (ne tikai Taviem draugiem Facebook vai akceptētiem sekotājiem Instagram). 
  2. Pieseko Zaļās brīvības profiliem Facebook vai/ un Instagram, lai Tu vari sekot līdz konkursa gaitai un kampaņai “Mantots ir vērtīgs!”
  3. Viens cilvēks var iesniegt vairāk par vienu foto stāstu! Jaunākā paaudze drīkst palīdzēt vecākajai paaudzei, publicējot viņu stāstus savos profilos. 
  4. Konkursa balvas: 10 apģērbi vai dizaina/ šūšanas pakalpojumi no Latvijas ilgtspējīgas modes zīmoliem Zīle, Pārtapis un Velga Code, pēc pašu konkursa uzvarētāju izvēles.
  5. Konkursa uzvarētājus noteiks žūrija, kuras sastāvā ir pārstāvji no Zaļās brīvības, Latvijas Zaļā punkta un Eco Baltia VIDE, kā arī projekta sadarbības partneriem.
  6. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2019.gada 30. novembrim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram, kā arī Zaļās brīvības mājas lapā.
  7. Konkursa uzvarētāju foto stāstus mēs apkoposim un izplatīsim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram. Piedaloties konkursā, Tu piekrīti, ka Tavs foto stāsts var tikt izplatīts norādītajā veidā kampaņas “Mantots ir vērtīgs!” ietvaros līdz 2019.gada 30.decembrim.
  8. Mantots apģērbs ir ne tikai no vecākas paaudzes saņemts apģērbs, bet arī lietots apģērbs, ko esam saņēmuši no ģimenes, radiem vai draugiem, vai paši iegādājušies lietotu apģērbu veikalos. Ilgi kalpojošs apģērbs ir vismaz 10 gadu vecs.

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mantots apģērbs ir vērtība: lietotu un ilglaicīgi izmantotu apģērbu popularizēšana Latvijas sabiedrībā” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds, Latvijas Zaļais punkts un Eco Baltia VIDE.

Plašāka informācija par projektu pieejama šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *