Skip to content

Konkurss “Atmasko sava t-krekla sastāvu”

Kas Tev jādara?

  1. Izpēti sava mīļākā t-krekla sastāvu (tas norādīts birciņā).
  2. Radi foto, video vai zīmējumu Facebook vai/ un Instagram par to, kādi dabas resursi ir izmantoti vai tiek ietekmēti Tava t-krekla ražošanas procesā. Tev var palīdzēt šī animācija par modes industriju un dabas resursiem.
  3. Publicē savu darbu līdz 2021.gada 14.februārim, lietojot tēmturi #atmaskoTkreklu un iekļaujot (tag) Zaļo brīvību, lai mums ir viegli atrast Tavu pieteikumu konkursam! Šai ziņai ir jābūt redzamai ikvienam (ne tikai Taviem draugiem Facebook vai akceptētiem sekotājiem Instagram).
  4. Pieseko Zaļās brīvības profiliem Facebook vai/ un Instagram, lai Tu vari sekot līdz konkursa gaitai un kampaņai “Atmasko t-kreklu!”
  5. Viens cilvēks var iesniegt vairāk par vienu darbu!
  6. Balvas: 4 uzvarētāji tiks pie ilgtspējīgiem t-krekliem no Latvijas zīmoliem Miesai, Benji Knewman, M50, Be-with, OneWolf, Cemme un Muta pēc pašu konkursa uzvarētāju izvēles. Viens uzvarētājs saņems lielo balvu – iespēju kopradīt t-krekla apdrukas dizainu, kas uz ilgtspējīga materiāla tiks veikta sietspiedes tehnikas nodarbībā.
  7. Uzvarētājus noteiks žūrija – pārstāvji no biedrības “Zaļā brīvība” un kampaņas vēstneši Kristīne Garklāva, Mārtiņš Kapzems un Anete Ozoliņa.
  8. Uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2021.gada 19.feburārim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram.
  9. Konkursa uzvarētāju stāstus mēs apkoposim un izplatīsim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram. Piedaloties konkursā, Tu piekrīti, ka Tavs darbs var tikt izplatīts norādītajā veidā kampaņas “Atmasko t-kreklu!” ietvaros līdz 2021.gada 30.jūnijam.

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mode un vide – kā tas skar mani?” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Latvijas Zaļais punkts. Plašāka informācija par projektu pieejama šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *