Sestdien, 25. aprīlī, plkst. 11 kino „Rīganotiks jauno latviešu animācijas filmu – „Dzīvais ūdens”(Animācijas brigāde) un „Kad āboli ripo” (Rija) otrā pirmizrāde, kā arī būs skatāmas citas bērnu iemīļotas filmas par dzīvniekiem. Gaidāma arī iepazīšanās ar pavisam nezināmām igauņu animācijas filmām, no kurām viena uzskatāma par īstu kaimiņvalsts klasiku. Pirms seansa kinoteātra foajē ciemosies kukaiņi un koki no Latvijas Dabas muzeja, ļaujot sevi apskatīt, aptaustīt un sniedzot iespēju bērniem uzzināt vairāk par sevi no dabas muzeja ekspertiem.

Tā kā ir iestājies pavasaris, „Mammadaba Multi rītu” aprīļa programmā būs vairākas ar šo gadalaiku saistītas tēmas. Bērni varēs uzzināt arī, kas pavasarī notiek ar sniegavīriem („Pavasaris,” JPS), kā putni tiek pie mājām („Putnu būris,” Animācijas brigāde), kā problēmas ar izsalkumu tiek risinātas savannā („Ragi,” Animācijas brigāde), kādas blēņas sastrādā igauņu meitenīte Miriama teātrī un mājās („Miriamas teātris,” „Miriama un plūdi,” Nukufilm) un visbeidzot – redzēt patiešām vēsturisku igauņu 1965. gada animācijas filmu par bohēmisku kaķu un viltīgu peļu spraigajām attiecībām („Peļu medības,” Tallinnfilm).

Biļetes cena uz vienu „Mammadaba Multi rīta” seansu ir 2 lati, diviem vai vairāk bērniem – 1,50 lati. „Mammadaba Multi rīti” ir kino „Rīga”, a/s „Latvijas Valsts meži” un „Nacionālā kino centra” veidots filmu cikls bērniem.