Skip to content

Godīgā tirdzniecība

Sadarbībā ar kolēģiem no Igaunijas un Lietuvas kopīgi veidojam Godīgās tirdzniecības informatīvo un atbalsta telpu. Tāpēc aicinām veikalu, kafejnīcu, restorānu, viesnīcu, biroju, kopienu, izglītības iestāžu, preču ražotāju pārstāvjus izpētīt savā iestādē pieejamo Godīgās tirdzniecības produktu klāstu. Ja ikdienā izmantojat Godīgās tirdzniecības produktus un vēlaties kļūt par Godīgās tirdzniecības draugu kustības dalībnieku, iepazīstieties ar jūsu organizācijai atbilstošajām prasībām un aizpildiet pieteikšanās veidlapu.

Godīgajai tirdzniecībai draudzīgas organizācijas, uzņēmumi, iestādes, kopienas vai cilvēku grupas, kam Zaļā brīvība piešķir marķējumu “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību”:

Jūs saņemiet marķējuma “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību” uzlīmi, informatīvo atbalstu no biedrības “Zaļā brīvība” un iespēju līdzdarboties Godīgās tirdzniecības draugu kustības tīklojumā.

Iegūstot uzlīmi “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību”, jūs parādāt, ka atbalstāt Godīgās tirdzniecības principus un izmantojat Godīgās tirdzniecības produktus. Savukārt jūsu klienti, darbinieki un partneri, redzot šo uzlīmi, zinās, ka Godīgās tirdzniecības produkti ir jūsu ikdienā.

Sīkāku informāciju var saņemt, rakstot mums uz inga[at]zalabriviba.lv.

Lapu 17, Rīga, LV 1002