Skip to content

Godīgā tirdzniecība 

logo_horizontal1_for_web

Aicinām pievienoties Godīgās tirdzniecības draugu kustībai un kļūt par Godīgai tirdzniecībai draudzīgu uzņēmumu!

Sadarbībā ar kolēģiem no Igaunijas un Lietuvas kopīgi veidojam Godīgās tirdzniecības informatīvo un atbalsta telpu. Tāpēc aicinām veikalu, kafejnīcu, restorānu, viesnīcu, importētāju un vairumtirgotāju pārstāvjus izpētīt savā uzņēmumā pieejamo Godīgās tirdzniecības produktu klāstu. 

Ja jūsu sortimentā pastāvīgi ir vairāki produkti ar kādu no Godīgās tirdzniecības (fair trade), tiešās tirdzniecības  (direct trade), ilgtspējīgas attīstības (sustainable development) vai atbildīgas ražošanas (responsible production) marķējumiem (Fairtrade, Fair For Life, Hand in Hand, Rainforest Alliance, UTZ certified, ASC, Cradle2Cradle, World Fair Trade Organization,  u.c.), izskatiet prasības atbilstoši jūsu uzņēmuma veidam un aizpildiet pieteikšanās veidlapu līdz 2022. gada 30. jūnijam, lai kļūtu par Godīgās tirdzniecības kustības draugu!

Screenshot 2022-05-10 at 18.06.46

Uzņēmumi, kam biedrība “Zaļā brīvība” piešķir marķējumu “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību”.

Kļūstot par Godīgās tirdzniecības kustības draugu un iegūstot uzlīmi “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību”, uzņēmums parāda, ka atbalsta Godīgās tirdzniecības principus un izmanto Godīgās tirdzniecības produktus. Savukārt jūsu klienti, darbinieki, partneri, redzot šo uzlīmi, zinās, ka Godīgās tirdzniecības produkti un vērtības ir jūsu ikdiena.

Sīkāku informāciju var saņemt, rakstot mums uz ariana@zalabriviba.lv.