Skip to content

Iespēja pieteikties industriālās simbiozes inovāciju akceleratorā

Aicina pieteikties dalībai akcelerācijas programmā, kas orientēta uz industriālo simbiozi jeb sadarbības veidošanu starp dažādu nozaru uzņēmumiem un citiem tirgus dalībniekiem, un meklēt risinājumus ražošanas procesā radīto blakusproduktu un atlikumu tālākai izmantošanai, radot tiem jaunu pielietojamību un pievienoto vērtību.  

Akcelerācijas programmas mērķis ir veicināt aprites ekonomikas inovāciju attīstību Latvijā. 

Programma tiks īstenota trīs kārtās, un šobrīd norit pieteikšanās dalībai akceleratora pirmajā kārtā, kas norisināsies no 2024. gada jūlija līdz 2025. gada jūlijam. 

Pirmās kārtas dalībnieku uzdevums būs radīt inovatīvus risinājumus ar komerciālu potenciālu  SIA “Valmiermuižas alus”  alus ražošanas atlikumiem un AS “Valmieras stikla šķiedra” stikla šķiedras ražošanas atlikumiem (komanda noformēta).

Kas var pieteikties? 

Mazie un vidējie uzņēmumi vai jaunuzņēmumi, kā arī privātpersonas, kas pārstāv izaicinājumiem atbilstošas nozares vai kurām ir idejas vai risinājumu iestrādes, kas atbilst ražošanas uzņēmumu definētajiem izaicinājumiem. Dalībai akceleratorā var pieteikties individuāli vai komandās.  

Papildu prasības: 

  • programmā var piedalīties tikai Latvijā dibināti uzņēmumi un komandas; 
  • pilnvērtīgai dalībai programmā visiem dalībniekiem nepieciešamas latviešu valodas prasmes ; 
  • potenciālajiem dalībniekiem nav nodokļu parādi, tajā skaitā valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādi, kas kopsummā pārsniedz 150 eiro, nav ar tiesas spriedumu pasludināts maksātnespējas process un netiek īstenots tiesiskās aizsardzības process.

Pieteikšanās dalībai programmā pagarināta līdz 5. jūlijam plkst. 23.59! https://ej.uz/industrialas_simbiozes_akcelerators


Vairāk informācijas: https://sinergia.lv/akselerators/

Papildu jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu: zic.info@rtu.lv  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *