Kas ir Zaļā brīvība?

Mēs esam sabiedriska vides aizsardzības un vides izglītības organizācija, kas dibināta 1993. gadā un 2000. gadā pārreģistrēta kā “Zaļā brīvība”.

Mūsu misija ir veicināt tādas sabiedrības attīstību, kas dzīvo saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi.

Lai to paveiktu, informējam sabiedrību par patērētājdarbības un globalizācijas ietekmi uz dabu un sociālo vidi, aicinām līdzdarboties lēmumu pieņemšanā par jautājumiem, kas tieši vai netieši ietekmē ikdienas dzīvi, veicinām vides nevalstisko organizāciju līdzdalību nacionālās un starptautiskās likumdošanas izstrādē, pieņemšanā un ieviešanā, kā arī pretojamies ļaunprātīgai varas izmantošanai.

Mēs ticam, ka ilgtspējīgas pārmaiņas nenotiek pašas no sevis.

Tās īstenot kopā ar mums aicinām arī Tevi.

[EN]

Mūsu interešu jomas

Attīstības sadarbība un godīgā tirdzniecība

Enerģija

Ilgtspējīga attīstība

Ilgtspējīgs patēriņš

Klimats

Produktu sastāvs

Resursi un atkritumi

Tevi tās uzrunā?

Zaļā brīvība vides organizāciju sadarbības tīklos

CEE Bankwatch Network 

Climate Action Network – Europe

European ECO Forum

European Environmental Bureau

Latvijas platforma attīstības sadarbībai

Latvijas Pilsoniskā alianse

Reloop 

Sociālās uzņēmējdarbības asociācija

Zaļās brīvības komanda

Valdes priekšsēdētājs.Epasts: janis@zalabriviba.lv

Jānis Brizga

Valdes priekšsēdētājs. Epasts: janis@zalabriviba.lv
Ilgtspējīgas modes eksperte.Epasts: dace.akule@gmail.com

Dace Akule

Ilgtspējīgas modes eksperte. Epasts: dace.akule@gmail.com
Projektu vadītāja.Epasts: lilija.apine@gmail.com

Lilija Apine

Projektu vadītāja. Epasts: lilija.apine@gmail.com
Izglītības ilgtspējīgai attīstībai eksperte. Epasts: inga@zalabriviba.lv

Inga Belousa

Izglītības ilgtspējīgai attīstībai eksperte. Epasts: inga@zalabriviba.lv
Valdes loceklis & IT speciālists.Epasts: atis.gailis@gmail.com

Atis Gailis

Valdes loceklis & IT speciālists. Epasts: atis.gailis@gmail.com
Aprites ekonomikas eksperte.    Epasts: zane@zalabriviba.lv

Zane Gailīte

Aprites ekonomikas eksperte. Epasts: zane@zalabriviba.lv
Valdes locekle & komunikācijas speciāliste.Epasts: ilze@zalabriviba.lv

Ilze Jēče

Valdes locekle & komunikācijas speciāliste. Epasts: ilze@zalabriviba.lv
Dabas daudzveidības eksperts.Epasts: valters@zalabriviba.lv

Valters Kinna

Dabas daudzveidības eksperts. Epasts: valters@zalabriviba.lv
Bezatkritumu dzīvesveida eksperte. Epasts: santa.krastina@gmail.com

Santa Krastiņa

Bezatkritumu dzīvesveida eksperte. Epasts: santa.krastina@gmail.com
Grāmatvede. Epasts: jana@lppc.lv

Jana Mačtama

Grāmatvede. Epasts: jana@lppc.lv
Klimata un enerģētikas eksperte. Epasts: krista@zalabriviba.lv

Krista Pētersone

Klimata un enerģētikas eksperte. Epasts: krista@zalabriviba.lv
Vides antropoloģijas eksperte. Epasts: agita.pusvilka@gmail.com

Agita Pusvilka

Vides antropoloģijas eksperte. Epasts: agita.pusvilka@gmail.com
Globālās attīstības eksperte. Epasts: ingrida@zalabriviba.lv

Ingrīda Strazdiņa

Globālās attīstības eksperte. Epasts: ingrida@zalabriviba.lv
EEB valdes locekle (prombūtnē). Epasts:selina@zalabriviba.lv

Selīna Vancāne

EEB valdes locekle (prombūtnē). Epasts: selina@zalabriviba.lv
Valdes locekle & Zaļās bibliotēkas koordinatore. Epasts: zeme1@lanet.lv

Ieva Zālīte

Valdes locekle & Zaļās bibliotēkas koordinatore. Epasts: zeme1@lanet.lv

Atbalsti mūs

Lai mēs varētu īstenot savu misiju un panākt nepieciešamās sociālās, politiskās un ekonomiskās pārmaiņas sabiedrībā, mums ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Atbalstītāji

Sazinies ar mums

Kā mūs atrast

Adrese: Lapu iela 17, 2. stāvs, Rīga LV-1002

Tālr./fakss: +371 6722 5112

Zaļā brīvība