Skip to content

Logo_Terra di Tutti Art festivalSUSY_Logo_TurquoiseClaim_no_Background

Projekta Sociālā un solidaritātes ekonomika ietvaros izsludinām dokumentālo un sociālo filmu konkursu un festivālu TERRA DI TUTTI (Zeme mums visiem), ko desmito reizi organizē projekta partnerorganizācijas GVC un COSPE no Itālijas.

Konkursam var iesūtīt dokumentālās, animācijas un docufiction īsfilmas, vidēja garuma un pilnmetrāžas filmas, kas nav garākas par 90 minūtēm un atspoguļo sociālās un solidaritātes ekonomikas pieredzi globālā pasaulē, piemēram, alternatīvā ražošana, izplatīšana un patēriņš, alternatīvās ekonomikas modeļi, sociālas un godīgas tirdzniecības ekonomikas pieredze, kuras centrā ir cilvēka un vides mijiedarbība un vienlīdzīga ekonomiskā attīstība.

Iesūtītajās filmās ir jāatspoguļo sociāli jautājumi, kas saistīti ar globalizāciju un attīstību, un konkrēti: dzimums un attīstība, aktīva pilsonība un attīstība, cilvēktiesības un demokrātija, darbs un globalizācija, vide, jauniešu un bērnu tiesības, karš, terorisms un vardarbība, mediji un informācijas apmaiņa globālajās dienvidu valstīs.

Piesakies: http://www.terradituttifilmfestival.org/en/entry-regulation līdz 2016. gada 15. jūnijam. Dalība konkursā ir bezmaksas.

Vairāk info par konkursu un festivālu TERRA DI TUTTI: http://www.terradituttifilmfestival.org/en.

Seko līdzi sociālajos medijos: #SUSY #SSE un @SUSY_project @TTFFestival 

Jautā, ierosini un piedalies: inga@zalabriviba.lv un lauma@zalabriviba.lv

Filmu festivāls tiek īstenots projekta SSEDAS: Social & Solidarity Economy as Development Approach for Sustainability in EYD 2015 and beyond (DCI-NSAED/2014/352-248) ietvaros. SSEDAS ir Eiropas Komisijas finansēts projekts ar mērķi veicināt sociālās un solidaritātes ekonomikas un attīstības organizāciju tīklojumu kompetenču attīstību par sociālās un solidaritātes ekonomikas lomu globālajā cīņā par nabadzības samazināšanu un ilgtspējīga dzīvesveida nodrošināšanu 46 projekta dalīborganizāciju teritorijās. Par materiāla saturu atbild filmu festivāla organizētāji, un tas nekādā veidā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo nostāju.