Skip to content

31. martā Zaļās brīvības birojā notika Globālo stāstu medību ideju koprades seminārs, tajā piedalījās mediju pārstāvji no interneta portāliem DELFI un TVNET, izdevniecības LILIT, TV raidījumiem VIDES FAKTI un AIZLIEGTAIS PAŅĒMIENS, žurnāla VESELĪBA un citiem.

Semināra dalībnieki uzzināja, ko nozīmē “attīstības žurnālistika”, iepazinās ar to kolēģu pieredzi, kas pabijuši jaunattīstības valstīs un sagatavojuši globālos stāstus, formulēja un pamatoja viņuprāt nozīmīgākos ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus, kā arī atsvaidzināja savas zināšanas par pētnieciskās žurnālistikas pamatprincipiem.

Pēc semināra, lūgti to novērtēt rakstiskā veidā, dalībnieki atzina, ka ideju koprades seminārā veiksmīgākā ir bijusi žurnālistu pieredzes apmaiņa, kolēģu viedoklis, jauna informācija par ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem, informācija par Zaļās brīvības “Mediji attīstībai” projektu un turpmākajiem plāniem, iespēja žurnālistiem piedalīties NVO organizētos pasākumos par attīstības jautājumiem un iepazīšanās ar citiem žurnālistiem.

Informāciju par pretendēšanu uz finansiālo atbalstu globālo stāstu medīšanas individuālajiem braucieniem publicēsim tuvākajā laikā kā atsevišķu ziņu.

Te vari iepazīties ar semināra materiāliem:

Semināra programma

Projekta aktivitātēm vari sekot arī šeit. Projekta tēmturis: #M4Dproject
Ja tev ir jautājumi, raksti projekta vadītājai Ingai Belousai inga[at]zalabriviba.lv.