Skip to content

Turpinot diskusiju par alternatīviem ekonomikas modeļiem, Latvijas Jaunā teātra institūts aicina uz Rutas Potsas lekciju un diskusiju par jauno materiālismu – par alternatīvu pieeju lietu pasaulei arvien eskalējošās patērēšanas kultūras vietā.

Lekcija notiks sestdien, 2014. gada 22. martā plkst. 10.00 Dirty Deal Teatro, Spīķeros, Maskavas ielā 12/2, aicināti visi interesenti. Lekcija būs angļu valodā, diskusiju pēc tās vadīs Edgars Eihmanis, ekonomikas socioloģijas un Eiropas politekonomijas maģistrs Amsterdamas universitātē.

Ruta Potsa (Ruth Potts) ir ieguvusi maģistra grādu pārmaiņu ekonomikā Šumahera koledžā Lielbritānijā. Viņa ir strādājusi par komunikāciju vadītāju Jaunās ekonomikas fondā (new economics foundation) Londonā, kur vadījusi pētījuma “Lielās pārmaiņas”(The Great Transition) kampaņu. Ruta Potsa kopā ar ekonomistu Endrjū Simmsu (Andrew Simms) ir līdzautore brošūrai “Jaunais materiālisms”, kas izdota 2013. gadā un lejuplādējama šeit: http://www.schumachercollege.org.uk/blog/the-new-materialism-ruth-potts