Skip to content

Fb CoverAicinām uz pasākumu “Ekonomikas un globālie izaicinājumi – kādas ir alternatīvas?“, kas notiks ceturtdien, 21.aprīlī plkst.17:30 Nordic Club House Kalēju ielā 3.

Pasākumā aplūkosim sociālās uzņēmējdarbības, alternatīvo ekonomikas pieeju un attīstības sadarbības mijiedarbību un meklēsim atbildes uz jautājumiem: Kādā veidā šīs jomas ir un var būt praktiski saistītas? Kā tās var palīdzēt mazināt nabadzību un risināt citas globālas problēmas? Kādi ir Latvijas un pasaules labākie piemēri, kas to parāda?

Par alternatīvām ekonomikas pieejām, un par to, vai tās var mazināt nabadzību pasaulē, dalīsies vides organizācijas Zaļā Brīvība vadītājs Jānis Brizga. Savukārt attīstības sadarbības izaicinājumus un iespējas Latvijā un pasaulē aktualizēs Latvijas Platforma attīstības sadarbībai vadītāja Inese Vaivare.

Pēc prezentācijām – diskusijas un sarunas, domubiedru meklēšana un tīklošanās, jautājumi, komentāri un viss pārējais!

Piesakies te: http://ej.uz/nwrw

Ieeja bez maksas.

Pasākums noris cikla SAVIENOJUMS ietvaros, ko organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un sociālās uzņēmējdarbības akselerators SOCIFACTION. Šī otrā tikšanās tiek organizēta sadarbībā ar biedrību Zaļā Brīvība, Latvijas Platformu attīstības sadarbībai, un Nordic Club House.

Šī aktivitāte tiek īstenota arī projekta SSEDAS: Social & Solidarity Economy as Development Approach for Sustainability in EYD 2015 and beyond (DCI-NSAED/2014/352-248) ietvaros. SSEDAS ir Eiropas Komisijas finansēts projekts ar mērķi veicināt sociālās un solidaritātes ekonomikas un attīstības organizāciju tīklojumu kompetenču attīstību par sociālās un solidaritātes ekonomikas lomu globālajā cīņā par nabadzības samazināšanu un ilgtspējīga dzīvesveida nodrošināšanu 46 projekta dalīborganizāciju teritorijās. Par materiāla saturu atbild Zaļā Brīvība, un tas nekādā veidā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.