Skip to content

29. jūlija pēcpusdienā sadarbībā ar “homo ecos:” norisinājās seminārs “Godīgā tirdzniecība: Maini spēles noteikumus! 2.0”. Uz pasākumu bija atnākuši gan dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji, gan vienkārši interesenti.

Pasākums sākās ar aizraujošu un interesantiem ieskatiem bagātu Silvijas Pūpolas stāstu par viņas pieredzi un darbu Ugandā. Pēc tam ar lekciju par mūsu patēriņa globālajām ietekmēm semināru turpināja Zaļās brīvības vadītājs Jānis Brizga. Vēlāk Valters Kinna pastāstīja par Godīgo tirdzniecību un tās marķējumiem.

Otrajā daļā dalībnieki izmēģināja jaunu simulācijas spēli “Banāngeita”, kurā centās iejusties banānu plantāciju strādnieku un plantatoru ādā. Viņiem bija jāsastopas ar daudzām problēmām, tostarp valūtas devalvāciju, ražas zaudējumu u.c. Spēles pirmais mēģinājums bija veiksmīgs. Tā tiks uzlabota un izmantota citos pasākumos.

Fotogrāfijas no pasākuma redzamas zemāk esošajā galerijā.

P.S. Šis seminārs tapis ar projekta “Godīgā tirdzniecība: apziņas celšana” atbalstu, ko finansē Eiropas Savienība un līdzfinansē Sabiedrības integrācijas fonds.

Baner_LV_Latviesu SIF_logo_krasains_pamata_CMYK