Skip to content

Biedrība Zaļā brīvība aicina jauniešus pieteikties klimata aktīvistu braucienam oktobrī uz Barselonu – “Biļete uz nākotni”

Esam priecīgi paziņot, ka ir atvērta pieteikšanās vides un klimata pārmaiņu aktīvistu programmai “Biļete uz nākotni” (The Ticket to the Future). Ja Tevi interesē klimata pārmaiņu jautājumi un esi vecumā no 18 līdz 30 gadiem, biedrība Zaļā brīvība aicina Tevi piedalīties konkursā, lai dotos vienreizējā aktīvistu braucienā uz Barselonu! 

“Biļete uz nākotni” ir iedvesmojoša klimata taisnīguma programma vairāk nekā 100 jauniešiem no visas Eiropas, kas pievienosies vadošiem klimata taisnīguma aktīvistiem no dažādām pasaules valstīm, lai dalītos zināšanās, pieredzē un klimata pārmaiņu rīcību stratēģijās. 

Šī ir neaizmirstama iespēja apmainīties ar zināšanām un pieredzi ar klimata aktīvistiem, ekspertiem un sociālo mediju satura veidotājiem no visas pasaules. 

11. oktobrī kopā ar jauniešiem dosimies ar vilcienu no Parīzes uz Barselonu, kur brauciena laikā mācīsimies un padziļināsim izpratni par klimata taisnīguma un dzimumu līdztiesību jautājumiem, veicināsim rīcību klimata jomā, veidosim jaunas iepazīšanās un draudzību, kā arī stiprināsim plašākus aktīvistu tīklus un atbalstu klimata taisnīguma kampaņām. Mācības notiks semināru, sarunu un aktivitāšu veidā, balstoties uz jaunākajiem pētījumiem un zināšanām par klimata taisnīgumu.

Tev būs lieliska iespēja satikties ar pieredzējušiem aktīvistiem no dažādām pasaules valstīm (piem. no Kenijas, Peru, Ugandas, Fidži un Filipīnām) un organizācijām (piem. Fridays for Future, The Pacific Islands Climate Action Network), kas strādā pie klimata jautājumiem. 

Barselonā apmeklēsim klimata taisnīguma festivālu “Fixing the Future”, kas sniegs iedvesmu un iespēju iepazīties ar inovatīvām pieejām, kas veicina taisnīgāku un ilgtspējīgāku pasauli. 

Lai piedalītos šajā aizraujošajā piedzīvojumā, Tev labi jāpārzin angļu valoda un jābūt pieejamam/ai ceļošanai no 10. līdz 15. oktobrim. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, lai pieteiktos konkursam, aizpildi pieteikšanās anketu līdz 22. augustam.

Jautājumu gadījumā droši raksti uz ariana@zalabriviba.lv. Ceram uz drīzu tikšanos braucienā! 

Braucienu “Biļete uz nākotni” organizē Eiropas mēroga partneru organizāciju konsorcijs, kas strādā pie nacionāla, Eiropas un starptautiska līmeņa klimata taisnīguma programmām. Mūsu mērķis ir kopīgi palielināt izpratni par klimata taisnīgumu un dzimumu līdztiesību, iedvesmojot un atbalstot jauno Eiropas pilsoņu pilsonisko un demokrātisko līdzdalību jautājumos, kas saistīti ar klimata pārmaiņām un tās ietekmi Eiropā un pasaulē.

Partneri: Oxfam Belgium, Oxfam France, Oxfam NOVIB, Oxfam Germany Oxfam Ireland, Oxfam Intermon, Oxfam Denmark, Oxfam EU, Oxfam UK, Green Liberty, Italian Climate Network, CAN Europe CliMates, Climate Outreach, Friends of the Earth Hungary, Ecolise, Maldita.es, ZERO, WECF, 11.11.11, Za Zemiata, CDE) 

Programmas norisi finansiāli atbalsta Eiropas Savienība projekta ClimAct ietvaros. Pasākuma laikā paustie viedokļi ir organizatoru viedokļi un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības viedokli. Eiropas Savienība nenes atbildību par paustajiem uzskatiem pasākuma laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *