Skip to content

Atmasko sava T-krekla ražošanu

Ja tu esi vecumā no 13 līdz 25 gadiem, piedalies konkursā “Atmasko sava T-krekla ražošana” un tiec pie ilgtspējīga t-krekla no Latvijas zīmoliem!

Kas Tev jādara?

  1. Atrodi savā garderobē t-kreklu un izpēti tā tekstila birku. Izstāsti t-krekla ražošanas stāstu.
  2. Radi foto, video vai zīmējumu Facebook vai/ un Instagram par t-krekla ražošanas vides un sociālajiem jautājumiem, kas saistīti ar tā ražošanas vietu. Tev var palīdzēt šī animācija par modes industriju un dabas resursiem.
  3. Publicē savu darbu līdz 2021. gada 11. aprīlim, lietojot tēmturi #atmaskoTkreklu un iekļaujot (tag) Zaļo brīvību, lai mums ir viegli atrast Tavu pieteikumu konkursam! Šai ziņai ir jābūt redzamai ikvienam (ne tikai Taviem draugiem Facebook vai akceptētiem sekotājiem Instagram).
  4. Ja neesi sociālajos tīklos, sūti savu darbu uz agita@zalabriviba.lv, mēs ievietosim Tavu darbu biedrības sociālajos tīklos.
  5. Aicinām sekot Zaļās brīvības profiliem Facebook vai/ un Instagram, lai Tu vari sekot līdz konkursa gaitai un kampaņai “Atmasko t-kreklu!”.
  6. Viens cilvēks var iesniegt vairāk par vienu darbu!
  7. Balvas: 4 uzvarētāji tiks pie ilgtspējīgiem t-krekliem no Latvijas zīmoliem Miesai, Benji Knewman, M50, Be-with, OneWolf, Cemme un Muta pēc pašu konkursa uzvarētāju izvēles. Viens uzvarētājs saņems lielo balvu – iespēju kopradīt t-krekla apdrukas dizainu, kas uz ilgtspējīga materiāla tiks veikta sietspiedes tehnikas nodarbībā.
  8. Uzvarētājus noteiks žūrija – pārstāvji no biedrības “Zaļā brīvība” un kampaņas vēstnieki.
  9. Uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2021. gada 16. aprīlī Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram.
  10. Konkursa uzvarētāju stāstus mēs apkoposim un izplatīsim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram. Piedaloties konkursā, Tu piekrīti, ka Tavs darbs var tikt izplatīts norādītajā veidā kampaņas “Atmasko t-kreklu!” ietvaros līdz 2021. gada 30. jūnijam.

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mode un vide – kā tas skar mani?” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Latvijas Zaļais punkts.

Atmasko t-kreklu: 3. konkurss

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mode un vide – kā tas skar mani?” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Latvijas Zaļais punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *