Skip to content

Atmasko sava T-krekla pēc-patēriņu

Kas Tev jādara?

  1. Atrodi savā garderobē t-kreklu un dalies ar sava t-krekla pārveides stāstu.
  2. Radi foto, video vai zīmējumu Facebook vai/ un Instagram par t-krekla pārstrādi, pārveidi vai izmantošanu jaunos veidos, lai tas nebūtu jāizmet. Ja esi kādu apģērbu pārveidojis vai izmantojis jaunos veidos, padalies ar personīgās pieredzes stāstu. Tev var palīdzēt šī animācija par modes industriju un dabas resursiem
  3. Publicē savu darbu līdz 2021. gada 30. maijam, lietojot tēmturi #atmaskoTkreklu un iekļaujot (tag) Zaļo brīvību, lai mums ir viegli atrast Tavu pieteikumu konkursam! Šai ziņai ir jābūt redzamai ikvienam (ne tikai Taviem draugiem Facebook vai akceptētiem sekotājiem Instagram).
  4. Ja neesi sociālajos tīklos, sūti savu darbu uz agita@zalabriviba.lv, mēs ievietosim Tavu darbu biedrības sociālajos tīklos.
  5. Aicinām sekot Zaļās brīvības profiliem Facebook vai/ un Instagram, lai Tu vari sekot līdz konkursa gaitai un kampaņai “Atmasko t-kreklu!”.
  6. Viens cilvēks var iesniegt vairāk par vienu darbu!
  7. Balvas: 5 uzvarētāji tiks pie ilgtspējīgiem t-krekliem no Latvijas zīmoliem Miesai, Benji Knewman, M50, Be-with, OneWolf, Cemme un Muta pēc pašu konkursa uzvarētāju izvēles.
  8. Uzvarētājus noteiks žūrija – pārstāvji no biedrības “Zaļā brīvība” un kampaņas vēstnieki.
  9. Uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2021. gada 4. jūnijā Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram.
  10. Konkursa uzvarētāju stāstus mēs apkoposim un izplatīsim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram. Piedaloties konkursā, Tu piekrīti, ka Tavs darbs var tikt izplatīts norādītajā veidā kampaņas “Atmasko t-kreklu!” ietvaros līdz 2021. gada 30. jūnijam.

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mode un vide – kā tas skar mani?” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Latvijas Zaļais punkts.

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mode un vide – kā tas skar mani?” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Latvijas Zaļais punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *