Skip to content

Konkurss “Atmasko sava T-krekla dizainu”

Ja tu esi vecumā no 13 līdz 25 gadiem, piedalies konkursā “Atmasko sava T-krekla dizainu” un tiec pie ilgtspējīga t-krekla no Latvijas zīmoliem!

Kas Tev jādara?

  1. Atrodi savā garderobē t-kreklu ar dizaina elementiem un izstāsti t-krekla stāstu.
  2. Radi foto, video vai zīmējumu Facebook vai/ un Instagram par to, kāds ir  Tava t-krekla modelis, kā tas varētu būt tapis, kādi ir dizaina elementi, vai tas ir no ātrās vai lēnās modes kolekcijas utt.. Tev var palīdzēt šī animācija par modes industriju un dabas resursiem.
  3. Publicē savu darbu līdz 2021. gada 14. martam, lietojot tēmturi #atmaskoTkreklu un iekļaujot (tag) Zaļo brīvību, lai mums ir viegli atrast Tavu pieteikumu konkursam! Šai ziņai ir jābūt redzamai ikvienam (ne tikai Taviem draugiem Facebook vai akceptētiem sekotājiem Instagram).
  4. Ja neesi sociālajos tīklos, sūti savu darbu uz agita@zalabriviba.lv, mēs ievietosim Tavu darbu biedrības sociālajos tīklos.
  5. Aicinām sekot Zaļās brīvības profiliem Facebook vai/ un Instagram, lai Tu vari sekot līdz konkursa gaitai un kampaņai “Atmasko t-kreklu!”.
  6. Viens cilvēks var iesniegt vairāk par vienu darbu!
  7. Balvas: 4 uzvarētāji tiks pie ilgtspējīgiem t-krekliem no Latvijas zīmoliem Miesai, Benji Knewman, M50, Be-with, OneWolf, Cemme un Muta pēc pašu konkursa uzvarētāju izvēles. Viens uzvarētājs saņems lielo balvu – iespēju kopradīt t-krekla apdrukas dizainu, kas uz ilgtspējīga materiāla tiks veikta sietspiedes tehnikas nodarbībā.
  8. Uzvarētājus noteiks žūrija – pārstāvji no biedrības “Zaļā brīvība” un kampaņas vēstnieki Kristīne Garklāva, Mārtiņš Kapzems un Anete Ozoliņa.
  9. Uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2021. gada 19. martam Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram.
  10. Konkursa uzvarētāju stāstus mēs apkoposim un izplatīsim Zaļās brīvības profilos Facebook un Instagram. Piedaloties konkursā, Tu piekrīti, ka Tavs darbs var tikt izplatīts norādītajā veidā kampaņas “Atmasko t-kreklu!” ietvaros līdz 2021.gada 30.jūnijam.

Konkursu rīko biedrība “Zaļā brīvība” projekta “Mode un vide – kā tas skar mani?” ietvaros. Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Latvijas Zaļais punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *